تبلیغات
warcraft
warcraft
. داستان وارکرفت
آآه ، آن را سخت خواهد بود کل داستان کوتاه به شکل چون من به هیچ وجه قصد نوشتن همه چیز ، خود را به سادگی بیش از حد طولانی است. پس من فقط شما را از شروع افسانه هاو روایات قومی :)

که یک مسابقه دو تایتانز از خدایان بزرگ فراتر از تاریکی (جهان) هستند ، و به آنها توسط فرقه به نام پانتئون حکومت وجود دارد. آنها exlpored تیره بزرگ و شکل جهان است. آنها با آوردن نظم به هرج و مرج از جهان عنوان شده است. وظیفه آنها بود برای ایجاد یک صد میلیون جهان و با کمک از نژادهای اولیه آنها قدرت آنها نظم در آن جهان نگهداری می شود. خطر تنها به کار خود نهاد بعدی از چرخاندن اسفل شد. اسفل بعد اثیری از magics پر هرج و مرج مسکونی با تمام انواع موجودات اهریمنی که می خواستند به زندگی destory در هر شکل آن بود.

شیاطین در طول زمان در بر داشت راه خود را به جهان تیتان تا پانتئون منتخب بزرگترین Sargeras جنگجو خود را برای مبارزه با موجودات اهریمنی و حفظ جهان امن از آنها. غول نجیب از برنز مذاب ، Sargeras انجام وظایف خود را برای هزاره های بی شماری ، به دنبال کردن و نابود کردن این هیولا ها هر جا که او می تواند آنها را پیدا کنید. در طول زمان از Sargeras مبارزه مواجه نژادها قدرتمند شیطانی. همه آنها خود را بر او چپ و غول نوبل افتاد به افسردگی brooding. با وجود unease او traped هر نژاد شیطانی او در گوشه ای از تاب پایین مواجه می شوند.

در حالی که سردرگمی و بدبختی خود را عمیق تر Sargeras مواجه نژاد قدرتمند از شیاطین -- Nethrezim. آنها شیاطین تاریک vampiric شناخته شده به عنوان dreadlords که ده ها تن از جمعیت جهان با در اختیار داشتن مردم و چرخاندن آنها را به سایه فتح شد. آنها به نفرت مردم قرار داده و آنها را بر روی یکدیگر تبدیل شده است. Sargeras همچنین این شکست به راحتی ، اما فساد آنها او را عمیقا آزار. همانطور که شک و ناامیدی غرق Sargeras چشم انداز جهان دستور 'حواس ، که او تمام ایمان نه تنها در ماموریت خود ، بلکه در تایتانز از دست داده. تایتانز همکار او سعی کردند او را از خطا خود را متقاعد و آرام مواج خود احساسات ، اما او بیشتر خوش بین اعتقادات خود به عنوان هذیان خود خدمت نادیده گرفت. طوفان می کند از صفوف خود را برای همیشه ، مجموعه ای از Sargeras برای پیدا کردن جای خود در جهان است. اگر چه پانتئون پر غصه در خروج او بود ، تایتانز هرگز نمی توانست پیش بینی فقط تا چه حد خود را از دست برادر خواهند رفت.

پس از جنون هم خراب قلب یک بار اصیل Sargeras و او اکنون شاهد تایتانز به عنوان دشمنان و از او خواستند به خنثیسازی خلاقیت خود ، بنابراین تصمیم گرفت به تشکیل یک ارتش بزرگ که جاروب در سراسر جهان از بین بردن جهان تایتانز حال ایجاد کرده است. او را به گوشه پایین رفت و چرخاندن را آزاد شیاطین او را به زندان خود قرار داده بود. Sargeras سپس جهان از آرگوس ، میهن از peacful اما قدرتمند sorceros Eredars و بازدید از آنها را قدرت بزرگ اگر آنها به او پیشنهاد عضویت در ماموریت خود را. بسیاری از مردم ساده و بی تکلف از آرگوس در زمان این پیشنهاد را برای تبدیل شدن به sorceres شدیدتر شده است. از صفوف Eradar ، Sargeras برداشت و آنها را قهرمان سه قدرت بزرگ ، Kil'jaeden ، Archimonde و Valen ارائه دهد. Valen تنها کسی بود که به دلیل خودداری او احساس بد در Sargeras و جمع eredars uncorrupted و چپ آرگوس بود. Kil'jeadan فریبا (فریب دهنده رو از کار جستجو در سراسر جهان برای مسابقه را که به ارتش بپیوندند. و Archimonde Defiler خود را برای رهبری ارتش را به نبرد انتخاب شد.

حرکت اول Kil'jeaden بود به بردگی می کشانند. Nethrezim dreadlords و آنها به عنوان عوامل شخصی خود خدمت کرده است. بهترین عامل Tichondrius dreadlord تیره کننده بود و او به عنوان یک سرباز تمام عیار برای طرح Sargeras خدمت کرده است. Archimonde بزرگ نیز از عوامل قدرت خود دارد. تماس بر لرد گودال حیله گر و رهبر بی تربیت خود ، Mannoroth تخریب ، Archimonde امیدوار به ایجاد یک مبارزه است که نخبگان را ایجاد تمام زندگی صیقلی کردن.

Kil'jeaden هرگز فراموش خروج Valens و تصمیم گرفت که او آنها را شکار کنند تا جایی که هنوز زنده ام. پس از هزاران سال سفر را از طریق Valen جهان و بقیه eredars یافت جهان صلح آمیز خواهند Dreanor و خود ، draenei تماس بگیرید. آنها در این دنیای جدید یافت نژاد اورک ها از صلح آمیز و shamanic که با آنها در صلح و صفا را برای سالهای زیادی زندگی می کردند.

در حال حاضر Sargeras در نهایت تشکیل ارتش به اندازه کافی قوی برای از بین بردن جهان و او از آنها خبر به تیره بزرگ در ماموریت خود را. او به نام لژیون سوزان ارتش و ماموریت ، جنگهای صلیبی سوزاندن.

تایتانز غافل از ادامه جنگ صلیبی Sargeras برای شکل دادن به جهان است. آنها به جهان کوچک آمد ، بعد که می دانم به عنوان Azeroth. جهان تحت کنترل از خدایان قدیمی و معاونان آنها. بعد از یک نبرد طولانی تایتانز زندانی خدایان قدیمی عمیق زیر سطح و بازگردانده معاونان عنصری خود را به هواپیما عنصری. سپس آنها را به شکل زمین و زندگی ، و هنگامی که آنها به پایان رسید که دریاچه بزرگ از قدرت را در وسط قاره تنها از دنیای جدید قرار دهید ، و به نام Kalimdor جهان است. دریاچه منبع از زندگی را به کل Kalimdor بود و آنها آن را به نام خوب از ابدیت. آنها همچنین تشکیل نژاد برای حفظ نظم در زمین و آب است. نژاد از اژدها که از همه قدرتمند ترین نژادها بود ماموریت به نگهبان از جهان داده شد. آنها در زمان پنج اژدها قدرت و اعطا آنها را منحصر به فرد برای خود را دارند. Nozdormu از پرواز برنز نگهبان از زمان شد ، Alexstrasza از پرواز قرمز محافظ زندگی شد و همچنین به خاطر قلب زندگی خود را دوست رهبر تمام اژدها ، جوان Alexstrasza خواهر Ysera از پرواز سبز شد نگهبان از طبیعت و ارسال به هواپیما شناخته شده به عنوان زمرد رویای برای طبیعت وجود دارد از تماشا ، Malygos از پرواز آبی نگهبان از سحر و جادو و قوی از همه آنها را توانا Neltharion اژدها سیاه و سفید با قلب نجیب نگهبان زمین معروف به زمین زندانبان شد تبدیل شد. آنها تبدیل به پنج جنبه.

پس از هزاران سال زندگی در Kalimdor بود در حال تغییر ، نژاد انسان نما گرفته تا سواحل خوب حل و فصل وجود دارد و شروع به تحت تاثیر سحر و جادو را تغییر دهید. آنها بزرگتر شد ، با هوش ، عاقل و جاویدان. آنها نام برای میهن جدید خود و به نام themsleves Kaldorei ، همچنین به عنوان شناخته شده ambraced الف شب. آنها نقل مکان کرد و شروع به شمال نزدیکتر با طبیعت تحت آموخته از Cenarius دمی خدا آنها را ملاقات کرد. اما آنها نیز تسلط سحر و جادو از منابع خوب. در طول سال آنها ساخته شده توسط حکومت پادشاهی بزرگ ملکه زیبا Azshara. ملکه همچنین بسیار علاقه مند در سحر و جادو از خوب بنابراین وی گروهی از پیروان نزدیک او را به سحر و جادو مطالعه عمیق تر ساخته شده است. آنها شد و آنها در بر داشت Highborne سحر و جادو می شود بسیار اعتیاد آور است و آنها شروع به تغییر می کند. بقیه مردم به آنها اعتماد خود را به بی میل بود. ملکه Azshara مراقبت didn't برای که اما غافل از خطر بالقوه ادامه داد : به منظور جلب قدرت بیشتری از چاه. احساس قدرت توسط ارتش Sargeras بود...

در اینجا شروع می شود پس از دوره جنگ از عهد باستان نامیده می شود ، اولین برخورد با لژیون سوزان است که جهان برای همیشه تغییر ، وضع حمل به قهرمانان و دشمنان جدید قدرتمند...

لطفا اگر اشکالی داشت ناراحت نشوید چون google translate استنوشته شده در تاریخ چهارشنبه 31 فروردین 1390 توسط kawan zabardast | نظرات ()

Twilight Breaking Dawnl
Play Games on Miniclip.com